Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

meble designerskie, meble rzemieślnicze

Mieszkania i to jak je urządzamy, potrafi dużo zdradzić o naszym poczuciu estetyki, osobowości, a także o tym, jak postrzegamy komfort. Konsumentów już nie zadowala oferta popularnych sieci sklepów meblarskich, w których można dostać standaryzowane meble, sporządzane w dziesiątkach tysięcy sztuk, takie same dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych części Europy. Z tego powodu wypatrujemy mebli, które nie tylko będą w pełni ergonomiczne, ale też będą podkreślać nasz indywidualizm. To oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – designerskie meble wyróżniane w kraju i w Europie

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i jej sercem jest dwoje wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jednakże unikatowe meble proponowane przez studio STF to efekt drobiazgowej pracy całego teamu, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z niezwykłą troską podejmuje się procedury wytwarzania kolejnych linii mebli, poświęcając poszczególnym etapom – od roboczego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – 100% zaangażowania. To unikalne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że meble marki STF zdobyły wiele wyróżnień z dziedziny designu i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (przykładowo w Paryżu, we Frankfurcie lub w Warszawie).

Nowoczesne meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je nabyć?

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę internetową studia. Oprócz praktycznych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych oferuje też komody, krzesła oraz ławy, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki oraz ramy do luster). Co istotne, płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Designerskie meble studia STF można nabyć też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w w Łodzi, w Poznaniu bądź w Bydgoszczy).

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]