Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer Wieliczka. Uzyskaj rzetelną pomoc profesjonalistów w tej dziedzinie

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]