Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Sale weselne Kraków - w tym miejscu znajdziesz pełną ofertę.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina państwa młodych i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego pojemność i dystans od kościoła

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi uwzględnić kilka znaczących czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i dekoracja sali. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad setkę gości. Wesele może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż 40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]