Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

firma w Mapach Google, wirtualny spacer w Google Moja Firma

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje świetna metoda, by wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych marek, przedsiębiorstw czy usług. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto wykonać kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF dodanie estetycznych fotografii, odpowiedniej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych i adresu strony internetowej firmy. Jest także inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź nieruchomość. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy także odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo firm postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na wykonanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]