Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Zamów opiekę nad grobami Kraków na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że stawki zależne są również od gabarytów grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]