Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – samochody obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.