Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Kraków Balice - zobaczcie co może wam zaoferować.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]