Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Szukasz aktualnej oferty lokalu na imprezę w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których intencją zbudowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite kursy, bankiety dla partnerów biznesowych i sympozja. Takie imprezy muszą być właściwie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeżeli nie posiadamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których uda się urządzać bankiet, trzeba szukać ofert wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla wspólników marki, podczas których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakiej sali. Warto w takich przypadkach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej

W trakcie planowania imprezy firmowej nie można pominąć tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację smakowitych potraw dla gości, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się nakryciem stołów. Podczas prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Powinno się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]