Opróżnianie piwnic – pozbądź się zalegających śmieci

Opróżnianie piwnic – pozbądź się zalegających śmieci

Wiosna to czas między innymi pomieszczeń gospodarczych, garaży i poddaszy. Chcesz zatroszczyć się o porządek w swoim domu? Sprawdź, czemu opłaca się zamówić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – niewielkie pomieszczenie, dużo odpadów

Uprzątnięcie zagraconej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zapełniające pomieszczenie sprzęty, zepsute przetwory czy niesprawną elektronikę, ale także zadbać o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych niebezpieczne dla otoczenia i podlega karze. Obywatele większych miast jak np. Kraków nie muszą na własną rękę sprzątać domowych piwnic i strychów – funkcjonują tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu czy też ochoty na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, aby czynności te wykonali eksperci. Przedsiębiorstwa oferujące sprzątanie mieszkań uporają się z różnymi typami śmieci – dywanami, meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), a także gruzem czy odpadami budowlanymi.

Ile kosztuje i jak przebiega sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Pracownicy przedsiębiorstw oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Firmy tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – wynajmują pojemne kontenery i worki na odpady, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a następnie przetransportować do stosownego składowiska. Firmy te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i błyskawicznie radzą sobie z zagraconymi poddaszami i piwnicami. Cena za usługę jest zwykle zależna od zakresu zrealizowanych prac.