Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku Balice na pandaparking.pl

Sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu, szybkość oraz komfort – to kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]