Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miejscowości Pomorza – z niedużej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przeobraziło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś przyjechać na urlop do Trójmiasta? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W trakcie urlopu w Gdyni należy także odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje apartamenty i mieszkania do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Pokoje w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając jednocześnie domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.