Firmy z certyfikatem Google Partner. Dlaczego warto z nimi współpracować?

Firmy z certyfikatem Google Partner. Dlaczego warto z nimi współpracować?

Google Partner - zobacz co może Ci zaproponować

Google AdWords jest wymieniany wśród najskuteczniejszych metod umożliwiających reklamę w internecie. Opiera się na wyświetleniu użytkownikom płatnych linków o zawartości dopasowanej do konkretnego zapytania i potrafi podnieść zyski nawet o ponad połowę, jeśli kampania AdWords zostanie właściwie zorganizowana. Na przekór temu, co sądzi część czytelników, zaplanowanie skutecznej kampanii AdWords to sprawa dla doświadczonych profesjonalistów i bez właściwych kwalifikacji jest prawie niemożliwe. Dobrze więc zlecić to sprawdzonej agencji SEO. Jak ją znaleźć? Nie będzie to problemem – wystarczy tylko dowiedzieć się, czy konkretna firma posiada tytuł Google Partner.

Certyfikat Google Partner

Google Partner to system, który internetowy koncern przygotował, by zapewnić klientom zamawiającym AdWords profesjonalną pomoc. Opiera się on na udzielaniu firmom marketingowych odpowiednich wskazówek, dzięki którym są one w stanie stworzyć bardziej efektywne strategie dla swoich klientów. Aby firma uzyskała certyfikat Google Partner, jej współpracownicy muszą posiadać certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama powinna udowodnić biegłość w kierowaniu budżetami strategii. Google nadaje tytuł Google Partner agencji SEO dopiero po skrupulatnym jej przetestowaniu. Co jednak znaczy on dla zamawiających?

Co oznacza tytuł Google Partner?

Tytuł Google Partner mówi o tym, iż pracownicy wybranej agencji mają umiejętności, które pozwalają na dobór odpowiednich taktyk w trakcie prowadzenia kampanii. Dzięki Google Partner zyskujemy też pewność, iż agencja, którą wybierzemy, ma dostęp do wszystkich nowości oferowanych przez sieciowego giganta, a jej pracownicy biorą udział w różnych kursach organizowanych przez Google, a także korzystają z jego wsparcia technicznego.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]