Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Finger food catering - poznaj korzystną ofertę.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest problematyczne, o ile posiadamy mnóstwo czasu na zakupy niezbędnych napojów i produktów, jak również następnie własnoręczne przyszykowanie z nich pysznych przekąsek dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, iż trzeba porzucić pomysł celebracji istotnego wydarzenia. W takim przypadku rekomendujemy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – wygodne zakąski na “jeden kęs”

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją dość często również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia szykujące prestiżowe bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość potraw typu finger food, czyli niedużych przekąsek, które można zjeść bez siadania przy stole i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerzyka – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to przeważnie tartoletki warzywne oraz owocowe, kanapki czy też roladki. Ta odmiana cateringu znakomicie zdaje egzamin na eventach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych gości. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych konwersacjach i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – jeden stół dla wszystkich uczestników

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości eventu. Przekąski oraz gorące i schłodzone napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to niezwykle przydatne przede wszystkim w mniejszych wnętrzach, w których wykorzystanie odpowiedniej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering opierający się na przekąskach natychmiast sprawia też, iż uroczystość ma mniej oficjalną, luźniejszą atmosferę. Należy zaznaczyć, iż menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wytworne obiady, a dodatkowo daje większą możliwość dobrania ich do wyborów żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz bywało największą przeszkodą przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]