Coaching kariery z profesjonalnym doradcą – dlaczego warto?

Coaching kariery z profesjonalnym doradcą – dlaczego warto?

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę coachingu kariery w dobrej cenie.

Doradztwo zawodowe umożliwia ujawnienie Twoich silnych stron i wykorzystanie ukrytego potencjału. Czy warto zainwestować w swoje kompetencje zawodowe? Komu pomoże coaching kariery?

Jak pomoże Ci odpowiedni coaching kariery?

Coaching kariery przeprowadzony z kompetentnym doradcą zawodowym służy nie tylko osobom, które ledwo co zaczęły swoją karierę, ale także doświadczonym pracobiorcom, którzy lękają się przemian w sektorze zatrudnienia, szykują się do przejścia do nowej pracy bądź chcą przetrwać reorganizację w spółce. Doświadczony doradca zawodowy wspiera na licznych płaszczyznach – objaśnia jak przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej i pozytywnie przebrnąć rekrutację, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, przydatne w życiu zawodowym. Doradca zawodowy zajmuje się również pomocą w właściwym przygotowaniu dokumentów, na przykład listu motywacyjnego, CV lub portfolio projektów, tak, aby wzbudziły zainteresowanie u potencjalnych pracodawców, a zatem podniosły szansę na to, iż kandydat będzie dopuszczony do rozmowy. Równie istotne jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, który wysoko oceniają rekruterzy.

Komu rekomenduje się skorzystanie z coachingu kariery?

Zamierzasz zmienić branżę, ale nie masz pewności, jaka praca da Ci wysokie dochody i równocześnie satysfakcję? A może chcesz sterować swoją karierą zawodową tak, żeby w końcu odnieść uznanie na rynku pracy? Coaching kariery sprawi, że odkryjesz swoje silne i słabe strony, zaczniesz używać drzemiące w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Biegły doradca zawodowy wspomoże też kierowników wysokiego szczebla tudzież innych wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy szukają rzetelnego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem dochodzi do zdefiniowania potrzeb doradczych – na tym etapie ustala się cele uczestnika sesji, pomocy w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba konsultacji z doradcą zawodowym pozwoli uzyskać przewidziany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]