Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

sala na urodziny kraków

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie planujemy żadnych spotkań z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz są takie przełomowe momenty życia, których należyte celebrowanie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na 18 urodziny czy zaplanować przyjęcie w domu?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednakże zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodych najważniejsza jest sposobność urządzenia hucznej imprezy z kolegami. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo różnić od innych? Oczywiście, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Na ogół grupa przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i urządzić zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując osiemnastkę?

Wszyscy mają świadomość, iż impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Trzeba w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a takich może być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali też jest niezwykle ważny, by goście do głębi oddali się klimatowi imprezy. Wypada zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian według sugestii solenizanta, a także dobrze rozstawi stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie rewelacyjnie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale także do budżetu i budżetu klienta.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]