Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na wesele w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub śluby, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na które zaprasza się nierzadko nawet i setkę osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a potem przyrządzać i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikło duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Urządzanie imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na weselu musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, by stoliki były cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa na czas serwowała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla uczestników, ale również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, zakąsek i napojów dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może zatem osobiście przygotować menu z zaproponowanych dań. Należy jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]