Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering dla firm w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja bądź warsztaty – każda większa firma niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, często także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi wyznaczone są na ogół trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć kompletny obiad w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia rąk i garnituru. W ramach usługi cateringu firmowego dostarczany jest również sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zleć to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszym gronie kwestii poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, spożywając kupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]