Busy z Holandii do Polski – wygodny powrót do kraju

Busy z Holandii do Polski – wygodny powrót do kraju

Obecnie jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii są Polacy. Według statystyk w Niderlandach mieszka już więcej niż ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność holenderskiej Polonii sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy planujący podróż do państwa znanego z kanałów i wiatraków dysponują wieloma możliwościami. Jak zatem można dojechać z Polski do Holandii? Jaki ze sposobów będzie najwygodniejszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, by odbyć podróż do Holandii jest kilka. Najszybszy ze środków transportu to , rzecz jasna, samolot. Loty do Niderlandów organizowane codziennie z wielu dużych i małych portów – m.in. z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Modlina, Gdańska oraz Lublina. Jeszcze dłuższa jest lista miast, z których odjeżdżają autobusy rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednak pewne wady. Najistotniejszy z nich to fakt, że połączenia docierają tylko do określonych przez przewoźnika miejsc. Do końcowej destynacji musimy zaś dotrzeć na własną rękę.

Wygodny bus do Holandii

Aby uniknąć takich komplikacji, warto zdecydować się na transport busem. To rozwiązanie ma sporo zalet. Busy do Holandii nierzadko kursują w formule door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus odbiera pasażera ze określonego miejsca i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest też fakt, że busy z Holandii do Polski są bardzo dobrze wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi ogrzewanie postojowe, bezprzewodowy internet, odtwarzacze filmów, klimatyzację oraz wygodne fotele i dużo miejsca na nogi.