Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Flobo - robot do obsługi należności

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym świetnie zda egzamin w uczelniach językowych lub niepublicznych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]