Niezbędny sprzęt dla motocyklisty

Niezbędny sprzęt dla motocyklisty

Kliknij tu, aby zamówić sprzęt motocyklowy.

Własny motocykl to jeszcze nie wszystko. Żeby radować się z jazdy wygodnej oraz bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, trzeba zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są potrzebne i gdzie je kupić? Wyjaśniamy wszystko w tym artykule!

Który sprzęt motocyklowy jest konieczny do jazdy?

Kask to – według krajowych rozporządzeń – przymusowy szczegół wyposażenia zarówno motocyklisty, jak również jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, istotne jest jedynie to, by spełniał standardy bezpieczeństwa. Masz prawo więc wybierać spośród wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a do tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista musi posiadać wyłącznie wspomniany już kask. Należałoby jednakże zadbać o akcesoryjne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak właściwe ubranie oraz buty czy kufry oraz sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w kompetentnym sklepie motocyklowym.

Gdzie nabyć akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy lub stacjonarny?

Jak wybrać sklep z akcesoriami motocyklowymi? / Jakim sposobem wybrać sklep motocyklowy?
W jakim miejscu nabyć sprzęt lub akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie właściwym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest fachowa obsługa, jaką wolno poprosić o poradę, niemniej jednak w sklepie internetowym także jest ona dostępna, chociaż potrzebuje kontaktu telefonicznego czy też ewentualnie mailowego.
Wyższością internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, niejednokrotnie bardziej przyjacielskie niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki więc sklep z dodatkami motocyklowymi wybrać, stacjonarny lub internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – niektóre punkty sprzedaży, np. punkt sprzedaży motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w przypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Dane firmy:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]