Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Oferta wypraw w góry w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Planujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]