Aktywne wakacje – spływ kajakowy Dunajcem

Aktywne wakacje – spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to znakomita metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią miłośnicy aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i firm, które potrzebują przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz podróż w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje doskonałe warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem jest niezwykle popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją także różne gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a bajkowe krajobrazy zapierają dech w piersiach. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – aktywny wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava lub polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, wiosła, kaski, kamizelki oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy mieć koszulkę oraz spodenki do przebrania, sportowe buty, a także ręcznik. Dodatkowo w pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.