Zalety wynajmu szalunków

Zalety wynajmu szalunków

Na http://bit.ly/2bWMnkW dowiesz się wszystkiego o wypożyczalni szalunków Kraków

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, ale łatwo zaobserwować także wersje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie firmy remontowe mają swoje szalunki. Gdy będą niezbędne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, dobrze sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o komforcie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób otrzymamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna będzie również obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa mówią dotychczasowi kontrahenci.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]