Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta stolarki drewnianej

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle wytworne i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdej budowli – od staroświeckich budynków po futurystyczne wnętrza. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite wrażenia wizualne

Okna drewniane dają bardzo wysoką izolację cieplną, ponieważ wytwarzane są przy użyciu zaawansowanych metod. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a konserwowanie jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają niezwykle efektownie, posiadają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna polskiego – na przykład dębu, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed ekstremalną temperaturą oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe balustrady, idealne do zabytkowych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako element organiczny jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska, zdaje egzamin przy restaurowaniu lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i piękne surowce drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]