Powrót do tradycji – projekty domów drewnianych

Powrót do tradycji – projekty domów drewnianych

Projekty domów góralskich. Zobacz, kto je wykonuje domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana zabudowa przez lata była zastępowana przez domy murowane. Obecnie na szczęście zaobserwować możemy fakt, iż ich popularność stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane wykazują bowiem wiele plusów. Najważniejszym jest niewątpliwie wygląd – pasują tak do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne jest również to, że domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, bowiem są wykonywane tylko z naturalnych surowców. Drewno może także pochłaniać fale wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, co powoduje, że ich lokatorzy lepiej się wysypiają i chronią swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przypominające podhalańską zabudowę. Często budowane są z bali, a sposób ich zdobienia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw można zamówić również, kiedy chcemy wznieść je poza górami.

Któremu architektowi powierzyć projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Z tego powodu stawiając na podobne rozwiązanie, warto sprawdzić dotychczasowe projekty architekta i wyszukać, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to otrzymamy gwarancję, że nasze zlecenie będzie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy wyborze dobrze również sprawdzić się, czy projektant działa z ekipą, która wzniesie obiekt – w ten sposób wszystko skończy się prędzej.

Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]