Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Szukasz drzwi zewnętrznych drewnianych? Sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi wejściowe wykonują wiele funkcji – izolują od hałasu dobiegającego z dworu, ochraniają mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz strzegą przed włamaniem się osób niepowołanych. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy warto wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe – połączenie współczesności z tradycją

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoje cechy oraz wytrzymałość. Drewno wygląda świetnie i można je wykończyć na kilka sposobów. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż opłaty za ogrzewanie nie są zbyt wysokie, a mimo wszystko w mieszkaniu odczuwamy komfort termiczny. Kupując drzwi do mieszkania warto wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Szczególnym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich właściwości – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i deformacje, zatem świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie wejściowe drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nieszablonowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto skorzystać z oferty firmy, która realizuje nietypowe wzory na zlecenie, a równocześnie daje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane wstawia się wspaniale prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród różnych modeli szyldów. Oprócz zalet estetycznych, trzeba także położyć nacisk na inne przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Wyłamanie ich jest utrudnione, bowiem obecnie często zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to domownikom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Do produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości impregnaty, które osłaniają ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]