Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

W tym miejscu uzyskasz kompleksową pomoc specjalistów w dziedzinie sporządzania projektów mieszkań Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]