Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Potrzebujesz pomocy biura projektowego Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a później czynnie kontrolować zaawansowanie prac, zaplanować renowację domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w mieście? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem czy kawiarnie. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może także rozplanować praktyczne i przestronne garderoby, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]