Architekt – Bartek Sitarski

Architekt – Bartek Sitarski

Skorzystaj z pomocy architektów Kraków na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html

Decyzje podjęte na pierwszym etapie wznoszenia domu decydują o tym, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu należy dobrze przemyśleć wszystkie sprawy i, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozmieścić każdy z pokojów i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym powinniśmy postawić na pomoc sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz materiały

Przyszli posiadacze domu mają często trudności z wyborem materiałów, z których obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja okazuje się bardzo ważna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Ze względu na to, powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom na tradycyjną modłę czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w uporaniu się z tymi trudnościami doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy swoje oczekiwania. Należy również w tej fazie wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować wszystkie papiery posesji.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]