Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Jeśli chcesz zamówić kapsułki A Modo Mio, koniecznie odwiedź tę stronę.

Marek produkujących kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieustannie mieści się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy i tworzono ich oryginalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich kaw, ustanawiając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z najczęściej kupowanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie apetycznej, aromatycznej kawy trwa jedynie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków sprzedawanych przez tego producenta. Dziś w sklepach kupić można wiele odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale wciąż wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do wielu modnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Avarizia Delicato lub Padova Cremoso), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), czekolady (Mokaccino) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]