Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Zamów kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału pozyskiwała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości bardzo prostą metodą – należy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w stosownym urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i już po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najszerzej znanych globalnie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż wywodzą się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, dlatego że uformowało go wiele rozmaitych czynników, np. pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw single origin mleka bądź dodatków aromatyzujących zabija ich unikalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Etiopii oraz Kolumbii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w pensjonatach lub urzędach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i zazwyczaj zamyka się w widełkach 1,10-1,60 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli podobny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafejkach na mieście. niebanalne wzornictwo oraz niewysokie ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych domach. Przy użyciu ich podamy koleżankom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy na co dzień, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]