Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Znajdź maseczki wielokrotnego użytku

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek używania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu bądź supermarketu, gdzie na ogół spotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy zawsze zakładać na usta oraz nos ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z materiału?

Mini przyłbica – wygodna ale trwała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są wygoda, trwałość oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla sportowców oraz osób pracujących

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby chorujące na astmę, mające powyżej 50 roku życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy muszą nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]