Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

W tym miejscu znajdziesz słoje z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, soków, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]