Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

części zamienne Renault, Renault części Kraków

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]