Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Znajdź box dachowy.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Dane firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]