Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu oraz trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwe składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.