Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Jeśli chcesz kupić pastę do rąk, koniecznie odwiedź tę stronę

Rzemieślnicy, kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju farby, oleje, smary, sadze, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości umożliwiających eliminację takich zabrudzeń. Najefektywniejsza jest pod tym względem pasta BHP do rąk.

Pasty BHP – działanie i ich składniki?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest stosowana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, musi cechować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu są niezbędne pasty BHP pasta do mycia rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Jak najbardziej przyda się również w domu – okaże się niezastąpiona w trakcie porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]