Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Chcesz kupić butelki do wina w hurcie? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż spora część rynku towarów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to też branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, ekologicznego lub pysznego wyrobu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, by artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoje i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, soki lub pasty warzywne, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach zwykle można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem także dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do przechowywania soków, wina czy piwa) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek oraz słoiczków w hurcie można także nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]