Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną? Koniecznie odwiedź tę stronę

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na wesele, imieniny czy Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale też dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, dacie i miejscu wesela lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w różnych barwach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz własne nalewki, wina czy soki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne każdej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]