Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój prowadzonej działalności zwykle wiąże się z koniecznością zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić problemów, to mogą one pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa składów. Istnieją na szczęście skuteczne sposoby na to, by zrobić to niskim nakładem funduszy i czasu. W takich sytuacjach warto zdecydować się na magazyny namiotowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczny magazyn namiotowy

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on posiadać stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem instalacji jej poszczególnych elementów. Szczególnie istotne okazują się właściwości materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Niezbędnym elementem wyposażenia jest także system niwelujący skraplanie się wody we wnętrzu namiotu.

Namiot magazynowy – wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w wielu wariantach, co ułatwia wybór obiektu stosownego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich konstrukcji waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, scalając kilka namiotów w jeden obiekt za pomocą dedykowanego systemu.