Najmodniejsze rolety okienne do każdego wnętrza

Najmodniejsze rolety okienne do każdego wnętrza

Brak Ci pomysłu na nowoczesne i modne zaaranżowanie swojego wnętrza? Jeden, niedrogi produkt pomoże całkowicie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki tej przesłonie możesz dodać kolorytu wszystkim pomieszczeniom albo nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Jest mnóstwo modeli okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin o różnym stopniu przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu poliester.
Z uwagi na zastosowanie można podzielić rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj jest rekomendowany do okien o niestandardowych wymiarach, z większą ilością segmentów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety – czy są tanie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można kupić w nad wyraz zachęcających cenach. Na co dzień ceny są niskie, a do tego dochodzą jeszcze promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż powodują, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd nie brakuje miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.