Global Food Hygiene – polski producent i dystrybutor odzieży jednorazowej

Global Food Hygiene – polski producent i dystrybutor odzieży jednorazowej

Zobacz, gdzie kupić odzież ochronną jednorazową.

Sektor spożywczy musi spełnić rygorystyczne normy na każdym etapie produkcji. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby załogi fabryk oraz zakładów wytwarzających żywność były wyekwipowane w wysokiej jakości odzież ochronną, zatwierdzoną do użytkowania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zamówić takie produkty między innymi w Global Food Hygiene – polskiego producenta i dystrybutora jednorazowej odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej spółce?

Spółka Global Food Hygiene działa na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność także rynki zagraniczne. W ofercie spółki znajdują się elementy odzieży ochronnej, takie jak obuwie, kombinezony, kominiarki i czepki, maseczki jednorazowe, w tym również te zakrywające brodę oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania (z metalu). Jednym z kluczowych wyrobów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez team fachowców marki i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Spółka może poszczycić się bazą przeszło 800 klientów, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja też przedstawia się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi co miesiąc mniej więcej 700 tyś fartuchów.

Co charakteryzuje tego producenta jednorazowej odzieży roboczej?

Wypada zaznaczyć, iż spółka Global Food Hygiene stale stara się sprostać potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem różnorodności wytwarzanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na ciągły progres, wdrażając nowe rozwiązania logistyczne, jak również rozwijając infrastrukturę firmy (między innymi rozbudowując hale produkcyjne i magazynowe), co przyniosło jej wiele prestiżowych wyróżnień. Podstawowym zamysłem Global Food Hygiene jest połączenie części procedur i bliskie współdziałanie pomiędzy sekcjami firmy, co w rezultacie ma przyczynić się do osiągnięcia wysokiej wydajności w przygotowaniu zamówień tak, żeby docierały one do zamawiających w ciągu doby.

Dane firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]