Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Chcesz nabyć derki dla koni? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także osłony przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj kupić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]