Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Jeśli chcesz zamówić okiennice dekoracyjne, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Projektując aranżację pomieszczenia, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. Zazwyczaj wybiera się klasyczne aranżacje, czyli firanki i zasłony, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowinka w polskich domach

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych są ruchome, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od kaprysu lokatorów. Produkuje się je z drewna, z płyt pilśniowych, a także PCV. Shuttersy instaluje się w głównej mierze na oknach, niemniej jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie widuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale większa część z nas zapewne kina lub telewizji, bowiem tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Australii czy południowych Stanach USA.

Shuttersy – sterowanie kątem lameli bez użycia żyłek

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko doskonale wyglądają, ale mają też pożyteczne funkcje. Dzięki nim można regulować użycie promieni słonecznych: w gorące miesiące ograniczać gromadzenie się ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zapobiegać jego ucieczce. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niesłychanie szykowny wygląd, a więc zwiększają wartość nieruchomości. Trzeba też uwydatnić, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez użycia łańcuszków, co rodzice małych dzieci oraz posiadacze psotnych psów i kotów, które mogłyby zaplątać się dyndające łańcuszki, uznają zapewne za kolejną zaletę.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]