Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Chcesz kupić czyściwo? Skieruj się na tę stronę.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają zachować najwyższe standardy czystości w wielu firmach. Które z nich znajdziemy obecnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

W branży medycznej i w myjniach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są powszechnie używane w różnych gałęziach przemysłu, np. w branży medycznej, na myjniach, w zakładach przemysłowych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których niezastąpione są higroskopijne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z kałużami z oleju, kurzem, zaschniętym brudem, tłuszczem czy innymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być zastosowane do czyszczenia delikatnych obiektów czy wycierania szkła. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry, a jednocześnie są niezmiernie elastyczne, mocne i chłonne

Papierowe i niekurzące się – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział rozróżnia produkty papierowe i włókninowe. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające pyłu, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i wykorzystywane są do oczyszczania rozmaitych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]