Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Kapsułki Dolce Gusto zamienniki. Uzyskaj więcej informacji na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]