Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Chcesz kupić gąsior na wino? Sprawdź http://tinyurl.com/y7b3427v.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół gąsior do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]