Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Zamów lonżę dla konia

Lonża dla konia to akcesorium cyklicznie używane w trakcie lekcji jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże dla konia są obecne na rynku? Z czego są produkowane te przyrządy i gdzie poleca się je kupić?

Lonża dla konia – typy oraz jej funkcja

Lonża dla konia to stosunkowo długa lina, zwykle 5-8 metrowa, na której prowadzi się konia w czasie nauki jazdy i treningu technik związanych z trzymaniem wodzy, utrzymywaniem równowagi w siodle, łapaniem strzemion, a także dosiadem. Konia prowadzi się po obrysie koła, a lonża służy do kontroli zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten służy też akrobatom cyrkowym oraz woltyżerom do szlifowania technik i zabezpieczania wykonywanych akrobacji. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być stosowana podczas treningu bez jeźdźca – w takiej sytuacji jest wykorzystywana do szkolenia młodych osobników oraz zagwarantowania im właściwej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na akcesoria renomowanych marek

Ogromne spektrum akcesoriów jeździeckich spotkasz w bogato zaopatrzonych sklepach online, które sprzedają specjalistyczny sprzęt w rozważnych cenach. Posiadają one lonże jeździeckie od znanych wytwórców – takich jak Start, Imperial Riding czy Kerbl. Interesuje Cię lonża jeździecka w turkusowym, pomarańczowym, a może brązowym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade gwarantuje szeroki wybór akcesoriów, które sprostają oczekiwaniom nawet najkapryśniejszych miłośników koni. W sklepie dostępne są artykuły wykonane m.in. z nylonu. Lonże zaopatrzone są w obrotowe zapięcie, a delikatne tworzywo jest miłe w dotyku.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]