Akcesoria do rolet – przykłady

Akcesoria do rolet – przykłady

Haczyk montażowy, mechanizm do rolety, napinacz łańcuszka oraz płytka montażowa to bardzo popularne i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest łatwa i intuicyjna – każdy w swoim domu zamocuje je w stosownym miejscu, bez potrzeby użycia śrub albo gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to największy atut współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś wiedzieć

Myślisz o kupnie rolet wewnętrznych? Oto pakiet akcesoriów, który otrzymasz od producenta:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
W trakcie używania rolet wewnętrznych część elementów może się zużyć. Co prawda nowoczesne akcesoria do rolet mają najwyższą jakość, ale jeśli zadziała na nie zbyt spora siła, to mogą pęknąć. Stać się może tak, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt mocno otworzymy skrzydła okien. Nie musisz od razu wymieniać całych rolet, wystarczy dokupić parę małych części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie będą służyć jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień i noc to produkt dla osób, które chcą kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, ale nie potrzebują stuprocentowego zaciemnienia. Zestaw akcesoriów do rolet dzień i noc to nierozerwalna para z roletami okiennymi. Pośród nich są części, które służą rozwijaniu oraz zwijaniu rolet. Cenną pomocą w montażu i późniejszej eksploatacji będzie napinacz i łańcuszek. Zadaniem napinacza jest poprawne opuszczanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie przytnie się ani nie poplącze.