Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Potrzebujesz akcesoriów do alkoholu? Kliknij tu

Domowy wyrób trunków alkoholowych, kiedyś niesłychanie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też pociąg do eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań i zadowolenie jakie daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, chociaż nie brakuje także miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, balonów czy rurek. Co więcej, do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub inne domowe alkohole możemy przygotować samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wahania wręczyć najbliższym w charakterze prezentu. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale również tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]